O firmie

O firmie

Producent systemów parkingowych Autoro

Firma Autoro jest dystrybutorem wiodącego Producenta systemów parkingowych, dysponującego własnym zapleczem laboratoryjnym i zakładami produkcyjnymi. Posiada również prawa patentowe do najważniejszych i najnowszych rozwiązań technologicznych, stosowanych obecnie w konstrukcji parkingów półautomatycznych i automatycznych. To idealne rozwiązanie na brak miejsc parkingowych w miastach i recepta na dodatkową przestrzeń do parkowania w budownictwie jednorodzinnym.Poznaj zalety, jakie posiadają nasze systemy parkingowe

Jesteśmy liderem, jeżeli chodzi o niezawodne i nowoczesne systemy parkingowe. Dzięki nim istnieje realna możliwość zwiększenia liczby miejsc na parkingu bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych, czasochłonnych i kosztownych prac remontowych. Platformowe systemy parkingowe to rozwiązanie, które w wielu krajach znane jest od lat, a obecnie coraz większą popularnością cieszy się także w Polsce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom współczesnego rynku nieruchomości, oferujemy następujące platformy parkingowe:

  • platforma parkingowa zależna,
  • platforma parkingowa niezależna,
  • półautomatyczne systemy parkingowe.


Tak zróżnicowany asortyment sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom wielu klientów, którzy szukają bezpiecznych, ekonomicznych oraz skutecznych rozwiązań w dziedzinie parkowania. Właśnie z tego powodu nasze systemy parkingowe z roku na rok ciszą się coraz większym uznaniem nawet wśród najbardziej wymagających grup klientów.

Wśród najważniejszych zalet, jakie posiada platforma parkingowa (określana też mianem platformy garażowej) można wymienić między innymi:

  • możliwość kształtowania przestrzeni w garażu według indywidualnych potrzeb;
  • znaczne skrócenie czasu budowy inwestycji, co doceniają między innymi inwestorzy, deweloperzy oraz przyszli lokatorzy;
  • niższe koszty utrzymania garażu, w którym zdecydowano się na zamontowanie platformy parkingowej;
  • skuteczne, a jednocześnie ekonomiczne, rozwiązanie problemu braku wolnych miejsc parkingowych  w obiektach użyteczności publicznej, korporacjach, firmach, biurach, wielorodzinnych budynkach mieszkalnych i innych miejscach. 


Jeżeli mają Państwo jakieś pytania dotyczące naszych systemów parkingowych, to zapraszamy do kontaktu. Zespół doświadczonych i zaangażowanych fachowców udzieli Państwu wszelkich koniecznych informacji o naszej działalności.