Platformy parkingowe przesuwne ROBDP

Platformy parkingowe przesuwne ROBDP

Platformy parkingowe przesuwne to nowoczesne rozwiązania w zakresie zwiększenia przestrzeni parkingowej, stworzone na miarę XXI wieku. Nasza firma oferuje urządzenia, które w pełni odpowiadają potrzebom kierowców w dużych miastach, dzięki czemu znalazły już one zastosowanie w wielu miejscach, gdzie cieszą się ogromną popularnością. Sprawdź, jak działają nasze platformy parkingowe przesuwne i dowiedz się więcej o ich specyfice.

Platformy parkingowe przesuwne od Autoro.pl

Oferowane przez Autoro platformy parkingowe przesuwne są innowacyjnym rozwiązaniem, dzięki któremu mamy realną możliwość zwiększenia liczby miejsc parkingowych na danym terenie. Pozwalają one nie tylko łatwo zaparkować pojazd, ale również odebrać go z parkingu, bez konieczności czekania na to, aż inne miejsce zostanie zwolnione przez konkretną osobę, której samochód znajduje się na platformie obok. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami i znalezienia rozwiązania najlepiej dopasowanego do Państwa potrzeb. Platformy parkingowe przesuwne od firmy Autoro to bezpieczne, nowoczesne i skuteczne rozwiązania.

Automatyczny system parkingowy - platformy parkingowe przesuwne

Seria ROBDP jest innowacyjnym rodzajem automatycznego systemu parkingowego. Wybrane miejsce parkingowe jest przesuwane do żądanej pozycji przez środki kontroli automatycznej. Dzięki temu miejsca parkingowe na platformie parkingowe przesuwnej mogą być przesuwane pionowo lub poziomo. Platformy dolne mają możliwość poruszania się w poziomie, natomiast platformy górne poruszają się poziomo lub pionowo. Przeciągając kartę lub wpisując kod, system automatycznie przesuwa platformy w wyznaczone miejsce. Jeżeli chcemy odebrać samochód zaparkowany na platformie na poziomie górnym, poziom dolny platformy najpierw przesuwa się w jedną stronę w celu zapewnienia pustej przestrzeni, w której wymagana platforma zostanie opuszczona.

Platformy parkingowe przesuwne to rozwiązania bardzo proste w obsłudze, a dodatkowo pozwalające na zaoszczędzenie cennego czasu, który w trakcie parkowania jest niezwykle ważny.