Platformy parkingowe przesuwne ROBDP

Platformy parkingowe przesuwne ROBDP

Platformy parkingowe przesuwne to nowoczesne rozwiązania w zakresie zwiększenia liczby wolnych miejsc parkingowych, stworzone na miarę XXI wieku. Nasza firma oferuje urządzenia, które w pełni odpowiadają potrzebom kierowców w dużych miastach, dzięki czemu znalazły już one zastosowanie w wielu miejscach, gdzie cieszą się ogromną popularnością. To innowacyjny sposób na to, aby skutecznie zwiększyć dostępną przestrzeń do zaparkowania pojazdu. Sprawdź, jak działają nasze platformy parkingowe przesuwne i dowiedz się więcej o ich specyfice.

Platformy parkingowe przesuwne od Autoro

Bardzo łatwo zauważyć, że z roku na rok zwiększa się liczba samochodów w Polsce, natomiast potrzebnych miejsc parkingowych niestety nie. Parkowanie staje się dużym problemem nie tylko w godzinach szczytu i nie tylko w centrum dużej miejscowości. Oferowane przez Autoro platformy parkingowe przesuwne to innowacyjne rozwiązania, dzięki którym mamy realną możliwość zwiększenia liczby miejsc postojowych na danym terenie. Pozwalają one nie tylko łatwo zaparkować pojazdy, ale również łatwo odebrać je z parkingu, bez konieczności czekania na to, aż inne miejsca parkingowe zostaną zwolnione przez konkretne osoby, których samochody znajdują się na platformie obok. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfiką naszych urządzeń oraz znalezienia rozwiązani najlepiej dopasowanego do Państwa potrzeb. Platformy parkingowe przesuwne od firmy Autoro to bezpieczne, nowoczesne i skuteczne rozwiązania.

Odkryj zalety platform parkingowych przesuwnych

Platformy parkingowe przesuwne przeznaczone są do parkowania samochodów na dwóch poziomach. To urządzenia, które cieszą się już sporą popularnością w wielu krajach, w Polsce stają się coraz chętniej wybierane jako sposób na zagwarantowanie miejsca parkingowego dla możliwie największej liczby pojazdów. Przede wszystkim wspomniane systemy parkingowe posiadają liczne zalety, które decydują o ich popularności.

Przede wszystkim wspomniane platformy to urządzenia łatwe w obsłudze, pozwalające na proste parkowanie i odbieranie samochodu. Na uwagę zasługuje także ich niezwykle mocne wykonanie, gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa. Platformy parkingowe przesuwne to wreszcie oszczędność miejsca wszędzie tam, gdzie zazwyczaj go brakuje. Samochody bez trudu mogą być parkowane na drugim poziomie, co rozwiązuje problem z niedostatkiem miejsc parkingowych.

Platformy parkingowe przesuwne - nowoczesne automatyczne systemy parkingowe

Seria ROBDP jest innowacyjnym rodzajem automatycznego systemu parkingowego. Wybrane miejsce parkingowe jest przesuwane do żądanej pozycji przez środki kontroli automatycznej. Dzięki temu miejsca parkingowe na platformie parkingowej przesuwnej mogą być przesuwane pionowo lub poziomo. Przeciągając kartę lub wpisując kod, system automatycznie przesuwa poziom platformy w wyznaczone miejsce. Jeżeli chcemy odebrać samochód zaparkowany na platformie na poziomie górnym, poziom dolny platformy najpierw przesuwa się w jedną stronę w celu zapewnienia pustej przestrzeni, w której wymagana platforma zostanie opuszczona. Platformy parkingowe przesuwne to rozwiązani bardzo proste w obsłudze, a dodatkowo pozwalają na zaoszczędzenie cennego czasu, który w trakcie parkowania jest niezwykle ważny.

Jeżeli szukasz niezawodnego sposoby na zwiększenie liczby miejsc parkingowych, to postaw na systemy parkingowe z naszej oferty. Oferowane rozwiązania to nowoczesne konstrukcje i gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa podczas parkowania. Dzięki temu pojazdy znajdujące się na wysokości są zaparkowane w sposób stabilny. Oferowane przez nas systemy parkingowe to również platformy parkingowe zależne oraz platformy parkingowe niezależne. Dzięki nie nie trzeba już będzie martwić się o znalezienie wolnego miejsca parkingowego. Z nimi każdy pojazd zaparkowany będzie prawidłowo, bez względu na to, na jakim poziomie się znajduje.