Platformy parkingowe niezależne

Platformy parkingowe niezależne

Platformy parkingowe niezależne z naszej oferty to nie tylko sprawdzone oraz bezpieczne zwiększenie przestrzeni do parkowania. To także dodatkowe miejsce do przechowywania, pozwalające na lepszą organizację garażu. Firma Autoro oferuje platformy parkingowe niezależne, które doskonale sprawdzają się w wielu miejscach, gdzie liczy się nie tylko wolna przestrzeń, ale także wygoda parkowania i oszczędność czasu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.


Platforma parkingowa niezależna - nowoczesna platforma garażowa

Platformy parkingowe niezależne to z całą pewnością przyszłość parkowania wszędzie tam, gdzie do tej pory musieliśmy zmagać się z problem znalezienia wolnego miejsca na parkingu. Konstrukcja tej platformy sprawia, że korzystanie z wolnego miejsca nie jest zależne od tego, czy pozostałe są zajęte przez samochody. Taka budowa powoduje, że platformy parkingowe niezależne sprawdzają się doskonale w budynkach użyteczności publicznej, chociażby w szpitalu, przychodni, na lotnisku. To świetny sposób na szybkie znalezienie wolnego miejsca w zatłoczonym mieście, kiedy nie możemy sobie pozwolić na długie krążenie po uliczkach i parkingach.

Platformy parkingowe niezależne - oferta firmy Autoro na platformy garażowe

W ciągu ostatnich 4 lat zespół badawczo-rozwojowy poświęcił się opracowaniu serii rozwiązań parkingowych, które pozwolą zadowolić klientów w zakresie zmaksymalizowania miejsc parkingowych, a także poprawy wydajności operacyjnej. Wszystkie oferowane rozwiązania z serii ROS w pełni wykorzystują miejsce parkingowe, co pozwala na jak najlepsze zagospodarowanie przestrzeni użytkowej. 


Bezpieczeństwo oraz stabilność to podstawowa i jednocześnie najważniejsza część w projektowaniu i produkcji wszystkich produktów z serii ROS. Różne systemy bezpieczeństwa pozwalają na skuteczną ochronę użytkowników i pojazdów przez cały czas.

Platforma garażowa - postaw na niezawodne parkowanie

Platforma garażowa umożliwia piętrowe parkowanie pojazdów, a to przekłada się na komfort i oszczędność czasu podczas szukania wolnego miejsca, gdzie można zostawić pojazd. Z pewnością każdy z nas znalazł się kiedyś w sytuacji, kiedy nie mógł znaleźć wolnego miejsca do zaparkowania. Platforma garażowa (w tym przypadku platforma garażowa niezależna) sprawdzi się z pewnością w wielu miejscach. To urządzenie, które zmienia sposób myślenia o parkowaniu i rozwiązuje wiele problemów. Chyba każdy z nas zauważył, że z roku na rok liczba samochodów znacznie się zwiększa, a miejsc do zaparkowania już nie przybywa w takim tempie. Platforma garażowa pozwala zachować równowagę. Dodatkowo jest prosta w montażu i wyróżnia się bardzo stabilną konstrukcją, co sprawia, że parkowanie pojazdów jest nie tylko szybkie, ale też niezwykle bezpieczne. 

PODNOŚNIK ROS 2121 & 2127

ROS 2127 i 2121 to dwupoziomowe windy postojowe. Każdy pojazd może być wygodnie zaparkowany bez przemieszczania żadnego innego samochodu. ROS 2127/2121 to rodzaj niezależnego systemu parkingowego, odpowied ...

Czytaj więcej

PODNOŚNIK ROS 2221 & 2227

ROS 2227 i ROS 2221 to podwójna wersja systemu, oferująca 4 miejsca parkingowe w każdym systemie. Zapewniają maksymalną elastyczność dostępu, przenosząc 2 samochody na każdej platformie bez żadnych barier ...

Czytaj więcej

PODNOŚNIK ROS 3121 & 3127

Urządzenie ROS 3121 i 3127 jest rozwiązaniem dla zależnego parkowania pojazdów. Słupy tego urządzenia są rozstawione tak aby kierowca bez przeszkód otworzył każde drzwi.

Czytaj więcej