Platformy parkingowe zależne

Platformy parkingowe zależne

Platforma parkingowa z naszej oferty to sprawdzony sposób na zwiększenie liczby wolnych miejsc parkingowych wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne. Sprawdź szczegóły naszej oferty i przekonaj się, jaka platforma parkingowa będzie najlepiej przystosowana do Twoich potrzeb oraz możliwości danego miejsca. 

Platforma parkingowa zależna - sposób na wolne miejsce parkingowe od Autoro

Rosnące ceny nieruchomości oraz trudności związane ze spełnieniem rygorystycznych wymagań dotyczących miejsc parkingowych powodują, że coraz więcej inwestorów zaczyna poszukiwać alternatywnych rozwiązań, a tym samym decyduje się na projektowanie i wyposażenie miejsc postojowych w platformy parkingowe.

Jednym z chętniej wybieranych rozwiązań stają się platformy parkingowe zależne. Posiadają one szereg zalet, które przekonują do zakupu nie tylko wspomnianych inwestorów, ale także prywatne osoby. Oferowane przez firmę Autoro platformy parkingowe zależne wyróżniają się atrakcyjną ceną, łatwym montażem i lekką konstrukcją. Dzięki temu są chętnie wybierane jako sposób na zwiększenie wolnych miejsc parkingowych nie tylko w firmach i budynkach mieszkalnych, ale także prywatnych domach. Dotyczy to szczególnie sytuacji, kiedy posiadamy jeden garaż, a kilka samochodów.


Platforma parkingowa zależna - niezawodna platforma w garażu podziemnym

Miejsce postojowe na platformie zależnej to miejsce, do którego dostęp odbywa się poprzez inne miejsce parkingowe. Deweloperzy chętnie korzystają z takiej opcji w sytuacji, gdy ze względu na ograniczone wymiary parkingu mają trudności z zapewnieniem minimalnej ilości miejsc parkingowych. Zaproponowane rozwiązanie będzie idealne w różnych firmach, gdzie pracownicy z reguły opuszczają swoje stanowiska o ustalonej godzinie. W prywatnych garażach platforma parkingowa zależna sprawdzi się świetnie, kiedy posiadamy dwa samochody, ale jednego z nich używamy rzadziej. 


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Autoro. Znajdą tam Państwo niezawodne, ekonomiczne i łatwe w montażu platformy parkingowe. Nasze produkty to nowoczesne rozwiązanie na rosnący problem braku miejsc parkingowych w wielu miejscach.


Platforma parkingowa - nowoczesność i bezpieczeństwo

Platforma parkingowa jest urządzeniem niezwykle bezpiecznym, dlatego nie musimy się martwić o to, że umieszczony na niej samochód może zostać uszkodzony. Stabilna konstrukcja oraz nowoczesne rozwiązania sprawiają, że korzystanie z platformy parkingowej pozwala na zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa. Platforma parkingowa z naszej oferty znalazła uznanie w wielu miejscach. Doskonale sprawdzi się również na parkingach publicznych typu valet parking, gdzie samochody parkowane są przez personel. 

Sprawdź również nasz pozostały asortyment, czyli platformy parkingowe niezależne oraz półautomatyczne systemy parkingowe

PODNOŚNIK ROTP

Podnośnik ROTP jest przeznaczony do parkingów o ograniczonym miejscu. Idealny dla budynków o niskim stropie. Użytkowany w budownictwie jednorodzinnym, garażach wolnostojących, salonach samochodowych, wypo ...

Czytaj więcej

PODNOŚNIK ROH 3130 & 3230

ROH 3230 oferuje 4 miejsca parkingowe na powierzchni jednego, podczas gdy ROH 3130 oferuje 3. Ich solidna konstrukcja pozwala na 3000 kg pojemności na każdej platformie.

Czytaj więcej

PODNOŚNIK ROS 1121 & 1127

ROS 1121 i ROS 1127 to podnośniki z bardziej idealną strukturą, która oferuje 100 mm szerszą platformę, ale w mniejszej przestrzeni instalacyjnej niż modele z serii ROH. Każda jednostka zapewnia 2 zależne ...

Czytaj więcej